IKEA'dan Tren İstasyonunda Mutfak Eşyaları Satan Otomat

Hayatımıza gıda markaları sayesinde giren satış otomatlarının son dönemde kullanım şekilleri değişmeye başlamış durumda. Bu değişimin en ilginç örneğini geçtiğimiz günlerde Alibaba ortaya çıkarmış ve otomatlarla lüks araba satışına başlayacağını duyurmuştu.

Otomatların farklılaşması furyasına ise IKEA da dahil olarak Stockholm'de bir tren istasyonunda otomatlarla mutfak eşyaları satmaya başladı. Otomatın içerisinde sarımsak ezici, yumurta dilimleyici gibi mutfak gereçleri de kendilerine yer bulmuş durumda. IKEA'nın bu otomatında nakit para ve kredi kartıyla da alışveriş yapılabiliyor.

Konuyla ilgili olarak IKEA İsveç Satış Direktörü Miki Tabakovic şu açıklamalarda bulundu: “Biz müşterilerimize IKEA’nın sadece ana merkezlerde değil her yerde olduğunu eğlenceli bir şekilde göstermeyi istedik.

IKEA müşterilerine hayatın her alanında dokunmayı başaran ve müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarma konusunda örnek bir olan marka. Bu doğrultuda IKEA geçtiğimiz günlerde müşterilerinin ev alışverişi yapmadan önce satın alacakları eşyaların evlerinde nasıl duracağını görebilmeleri için bir artırılmış gerçeklik uygulamasını da hayata geçirmişti.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir