IKEA ve ASUS'tan oyun koleksiyonu

IKEA, tamamen oyuncuları hedefleyen yeni koleksiyonunu tanıttı. İsveçli şirketin ASUS ROG ile tasarladığı ürünleri kullanıcıların beğenisine sundu.

IKEA oyun koleksiyonu, dünyanın her yerindeki oyunculara daha da yaklaşıyor. Neredeyse tam bir yıl önce IKEA, uygun fiyatlı bir oyun mobilyası ve aksesuarları koleksiyonu oluşturmak için ASUS'un Gamers Republic birimiyle ortaklık kurduğunu duyurdu.  IKEA'nın Asus ROG (Republic of Gamers) ile olan işbirliği, önümüzdeki ayın başında oyun mobilyası serisinin yakında piyasaya sürüleceğinin duyurulmasıyla meyvelerini vermişti. Yılın başında Çin’deki ilk çıkışından sonra, dün İsveçli firma, bu mobilyanın 1 Ekim’e kadar dünya çapında satışa sunulacağını doğruladı.

https://twitter.com/ASUS_ROG/status/1305476640391262209

İkili, bir oyun kurulumu için geniş bir yüksek performanslı ürün ve çözüm yelpazesi yarattı. Sandalyelerden aksesuarlara, masalardan depolama çözümlerine kadar her şeyi içeren IKEA oyun koleksiyonu, ekim ayında piyasaya sürülecek. Bazı ürünler, halihazırda IKEA yelpazesinde bulunsa da, diğer pek çok ürün tamamen oyuncu odaklı özelleştirilmiş durumda. Bu işbirliği, ister uzman ister acemi oyuncular olsun, herkesin arzu ettiği oyun alanını yaratmasına olanak tanıyan ilgili, kullanışlı, çekici ve ucuz ürünler ve kapsamlı oyun çözümleri sunarak her iki platformun avantajlarını birleştirmeyi amaçlıyor.

Koleksiyon altı ürün ailesinden oluşuyor: Uppspel, Lånespelare, Matchspel, Gruppsel, Utespelare ve Huvudspelare. Bunlardan IKEA, ilkini ASUS ile doğrudan işbirliği içinde tasarlarken, diğerlerini şirketle çalışmaktan elde ettiği içgörülerle kendi başına oluşturdu.

ASUS Oyun Ekipmanları ve Aksesuarları iş birimi Genel Müdürü Kris Huang, “IKEA uzmanlarıyla yapılan bu yeni iş birliği, ROG’nin ev içinde ve dışında oyuncuları memnun etmek için yeni ve heyecan verici yollar bulmasını sağlayacak”; İsveç IKEA Küresel Çalışma Alanı Lideri Ewa Rychert ise “Bugün oyun dünyasına yolculuğumuzu ilerletiyoruz ve bunu, kullanıcıları yansıtacağını umduğumuz uygun fiyatlı, yüksek performanslı oyun ürünleri ve eksiksiz çözümler sunarak yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=kdLIOoX5q-E

Republic of Gamers'ın tasarımcısı Johnny Chan, "Oyuncuların ihtiyaçları, acı noktaları ve beklentileri hakkında çok şey biliyoruz ve nihai, sürükleyici oyun deneyimleri için çözümler tasarlamak istiyoruz" diyor.

IKEA tasarımcısı Jon Karlsson, “Ürünlerimizin daha iyi ergonomi ve işlevler sunmasını istiyoruz, böylece oyuncular vücutlarını yıpratmadan yaptıkları işte daha da iyi hale gelebilirler – temelde daha iyi sporcular olabilirler” dedi.

Tanıtım tarihi belli olan Galaxy S serisinden ilk video

Samsung Galaxy S serisinin son modeli S22'nin tanıtım tarihi belli oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir