Hopi'ye yeni dijital pazarlama direktörü

Hopi’de dijital pazarlama ve reklam modelleri iş alanlarından sorumlu olarak görev yapacak olan isim belli oldu. Hopi Dijital Pazarlama Direktörü olarak Başak Çokkeskin, göreve başladı. Consumer Business’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’na bağlı çalışacak.

Mezun olduktan sonra, VW Ticari Araçlar, Arçelik ve Avon şirketlerinde proje yönetimi ve pazarlama bölümlerinde çalışan Çokkeskin, uzun yıllar Turkcell’de Ticari Pazarlama ve Segment Yöneticisi olarak görev yaptı. Bu süre içerisinde Tek Turkcell, Yerelleşme, Pazarlama Segment Yönetimi Organizasyonu gibi büyük projelerde yer aldı. Kariyerine son olarak Sefamerve’de İş Geliştirme, Yurtdışı Operasyonlar ve Dijital Pazarlama Direktörü olarak devam eden Çokkeskin; sohbet tabanlı alışveriş deneyimini Türk kullanıcılarla tanıştıran, Avrupa ve Türkiye’de bir ilk olan WhatsApp Business üzerinden sipariş ve Mastercard işbirliği ile güvenli ödeme projelerini yürüttü.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir