Hayat Holding, logosunu değiştirdi

Evony, Molfix, Molped, Bingo, Papia gibi markaların üreticisi Hayat Kimya ve Kastamonu Entegre’yi bünyesinde barındıran Hayat Holding, kurumsal kimlik değişimini dijital bir lansmanla duyurdu.

 

Hayat Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M.Avni Kiğılı, “Globalleşme yolculuğumuzun ve insanla fayda arasında kurduğumuz köprünün bir yansıması olan yeni logomuz, doğanın en güzel renkleri olan ve sürdürülebilir bir geleceği temsil eden mavi ve yeşili buluşturuyor. Kurumsal kimlik değişimimizle birlikte, sürdürülebilirlik vizyonumuzu; tüm dünyaya, ana değerlerimiz olan girişimcilik, azim ve cesaret, aidiyet, açık fikirlilik, adalet ve dürüstlük, insana ve doğaya saygı temellerinden bir adım bile sapmadan, ürettiğimiz faydayı gezegenimizin en uzak köşelerine kadar ulaştırabilmeyi bir taahhüt olarak benimsediğimizi duyurmak istiyoruz.” dedi.

Logo tasarımını TBWA\Group Istanbul bünyesindeki Design Community ekibi 3 aylık bir çalışmanın sonunda tasarladı. TBWA\Group Istanbul CEO’su N. Burcu Özdemir, “Değişen dünya koşullarında sektöründe liderliği benimsemiş ve her zaman dünyaya değer katacak ürün ve hizmetlere odaklanan Hayat Holding’in yeni logosunu oluşturmak büyük bir sorumluluklu. Geçmişinden güç alan, geleceği şekillendirecek, sorumlu ve günün ötesinde bir tasarım anlayışı ile çalıştık” dedi.

 

M. Avni Kiğılı, “Yeni çehremizle yatırımlarımızı tam gaz sürdüreceğiz. Salgının başlangıcından bu yana, hem Türkiye hem de global düzeyde 1,1 milyar dolar yatırım kararı aldık. Tüm kapanmalara ve seyahat zorluklarına rağmen 2020’nin ilk çeyreğinden bu yana ilk 400 milyon dolarlık yatırımımızı tamamladık, 700 milyon dolarlık yatırımlarımız için de düğmeye bastık” diye konuştu.

Hayat Holding, lansmana katılım sağlayan 22 bin kişi adına, dünyadaki çeşitli çatışma bölgelerinde açlık ve hastalıkla mücadele eden 132 bin çocuğa umut olacak “Hayat Destek Paketleri” bağışladı. Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu UNICEF’e bağışlanan paketlerde, bulaşıcı hastalıklara karşı koruyucu aşılar, tedavi edici gıdalar ve temiz su tabletleri yer alıyor.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir