'Growth Hacking İstanbul’ Eğitim Kampı Sizi Bekliyor

Growth Hacking İstanbul’un ilk programını geçen yıl sizlerle paylaşmıştık. Growth Hacking Studio ve Userspots bu yıl Growth Hacking İstanbul 2017’yi organize ediyor. Bir günlük sürecek program boyunca katılımcıları dönüşüm optimizasyonuyla ilgili detaylı bilgiler bekliyor.

Geçen yıl Growth Hacking İstanbul’un odak noktası büyümeyi iş süreçlerinin bir parçası haline getirildi. Bu yılki programda daha geniş bir konuşmacı ve katılımcı kitlesiyle seçilen tema dönüşüm optimizasyonu olmuş.

Program’da ise Growth Hacking Studio kurucusu Muhammed Tüfekyapan’nın açılış konuşmasından sonra Userspots kurucusu Mustafa Dalcı dönüşümde kullanıcı psikolojisinin etkilerini ele aldığı bir oturum gerçekleşecek. Sonrasında Türkiye’de dönüşüm optimizasyonunu gerçekleştiren önemli markalar bu süreç boyunca elde ettikleri deneyimleri katılımcılar ile paylaşacaklar.

LC Waikiki, Yemeksepeti ve Pegasus’ta dönüşüm optimizasyonu üzerine profesyonel çalışmaları yürüten arkadaşlar süreçte elde ettikleri kazanımları, CRO süreçlerini kendi şirketlerinde nasıl uyguladıklarını ve bu süreçlere yeni başlayacak katılımcılar için önerilerinin neler olduklarını paylaşacaklar.

Profesyonel olarak dijital kanallar üzerinde çalışan ve şirketlerine ROI yaratmak isteyen profesyonellerin CRO sürecinin nasıl olması gerektiğini dünya ve Türkiye’deki örneklerle göreceği ve ilk adımı atmak için merak ettiği bütün sorulara yanıt bulabileceği bir program hazırlanıyor. Dijital pazarlama yöneticileri, e-ticaret yöneticileri ve dönüşüm optimizasyonu konusuna meraklıysanız programa ücretsiz olarak internet sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir