Google Pixel 6 serisi ile tüm renkler gerçeği yansıtıyor

Google, yeni Pixel 6'nın kamera özelliği "Real Tone"u öne çıkarmak adına reklam filmini yayınladı.
Super Bowl öncesinde, Google Grammy ödüllü Lizzo'nun yer aldığı yeni Pixel 6 serisinin Real Tone özelliğini vurgulayan reklamıyla izleyicilere bir ön bakış sundu. 10 Şubat'ta, Google'ın resmi YouTube hesabında yayınladığı ve Superbowl süresince devam eden "#SeenOnPixel" hashtag'li reklam filmi, Google yeni telefonu Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun kamerasının gerçek tonları yansıttığını öne çıkardı.

Tarihsel olarak, kamera teknolojisinin koyu ten rengi tonlarını doğru bir şekilde temsil etmediğini vurgulayan Google, Pixel 6 serisi ile bu sorunun daha fazla geçerli olmayacağını belirtti.

Pixel 6'nın kameraları için Real Tone'un piyasaya sürülmesiyle Google, hangi renk tonuna sahip olursanız olun, kullanıcıların kamera deneyiminin sürekli olarak mükemmel olmasını sağlayacağını öne sürdü.

Reklam, koyu tenli bireylerin fotoğraflarıyla ilgili hayal kırıklıklarını dile getirdiğini duyduğumuz eski resimleri göstererek başlıyor. Ardından, Google Pixel 6'da öne çıkardığı "Real Tone" özelliğini tanıtıyor ve yaşamın çeşitli önemli anlarında birkaç koyu ten rengine sahip kişinin üzerinde çekilen resimleri göstererek Google Pixel 6'nın özelliklerini tanıtıyor.

Lizzo-google'in-real-tone-ozellikli-telefonu-pixel-6-icin-super-bowl-reklaminda-yer-aldi

YouTube'da yayınlanan videonun açıklamasında belirttiği üzere Google, "Tarihsel olarak, kamera teknolojisi koyu ten tonlarını doğru bir şekilde temsil etmedi. Google'ın görselleri herkes için daha adil hale getirme taahhüdünün bir parçası olarak kapsayıcı bir kamera olan Real Tone özellikli Google Pixel 6'mızı oluşturmak için renkli insanları güzel ve doğru görselleştirmeleriyle tanınan bir dizi görsel uzmanıyla doğrudan çalıştık. Tüm insanlar ve cilt tonlarının nüansları güzel ve otantik. Doğal olarak, dünyanın gerçek renkleriyle görülmesini sağlamak için en gerçek ve en yetenekli sanatçılardan biri olan Lizzo ile ortaklık kurduk." ifadelerini ekledi.
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir