Gökçen Akyol Yamaner Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023'ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Flormar Communications and Creative Director'ü Gökçen Akyol Yamaner oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Flormar Communications and Creative Director'ü Gökçen Akyol Yamaner'i daha yakından tanıyalım...

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon, Sinema lisans ve Galatasaray Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama İletişimi yüksek lisans eğitimlerini alan Gökçen Akyol Yamaner, profesyonel iş yaşamının yanında, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Bütünleşik Pazarlama İletişimi dersi vermekte.

Meslek hayatına TRT İstanbul Televizyonu’nda başlayarak medya alanında deneyim kazandıktan sonra halkla ilişkiler alanına geçiş yaparak medya danışmanlığı yapan Yamaner, farklı sektörlerdeki bilgi ve iletişim yönetimi yeteneklerini geliştirdi. 2006 yılında Connecticut, Amerika ‘da Stepping Stones Museum for Children pazarlama departmanında görev alarak uluslararası pazarlama deneyimi elde etti. 

Amerika sonrasında, Efe Rakı'da Premium markalardan sorumlu marka müdürü olarak görev aldı ve geleneksel bir ürün olan rakının pazarlamasını yeniden şekillendirerek markanın rekabetçi bir konuma ulaşmasını sağlayan ekipte yer aldı. Liderlik ettiği, Aydın Boysan marka elçiliği, ŞerEFE kitabı, öncü dijital projeler başta Kristal Elma olmak üzere birçok ödül ile taçlandı. Sonrasında dünya kozmetik devi olarak bilinen Sephora ekibine dahil olan Yamaner, marka bilinirliği ve satış network’unu kısa sürede iki katına çıkaran kor ekip içerisinde marka konumlama ve 360 iletişim süreçlerini yönetti. 2019’dan bu yana Flormar’ın Türkiye ve 70’in üzerindeki ülkede re-branding, marka konumlaması süreçlerine, uçtan uca geleneksel ve dijital iletişim ve kreatif çalışmalarına liderlik etmekte.

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir