GetirYemek'te Sodexo ile online ödeme dönemi

Sodexo ve GetirYemek işbirliği ile GetirYemek üzerinden verilen siparişler Sodexo yemek kartıyla online olarak ödenebilecek.

Sodexo, online yemek siparişi platformu GetirYemek ile işbirliği gerçekleştridi. Bu kapsamda GetirYemek kullanıcılarına sipariş verme esnasında Sodexo yemek kartıyla online ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Türkiye’de ilk ve tek olan bu uygulama ile GetirYemek’ten verilen siparişler, Sodexo Restaurant Pass kullanıcıları tarafından tek tıkla online olarak ödenebilecek. GetirYemek’in “Restoran Getirsin” seçeneğinde geçerli olan işbirliği ile GetirYemek kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İş Geliştirme, Ürün ve İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Berna Şamiloğlu, işbirliği hakkında; “Tüm ihtiyaç alanlarında olduğu gibi yemek online siparişleri de, sunduğu kolaylık ve hız ile çalışanlar için çok önemli bir tercih haline geldi. Türkiye’nin en geniş hizmet ağını oluşturan 80 bin noktada her gün dokunduğumuz 1 milyona yakın çalışan için Sodexo olarak tüketicilerimizin ihtiyaç duydukları anda ve yerde dijital çözümlerimiz ile var olmak öncelikli hedefimiz.  Bu amaca hizmet eden GetirYemek iş birliği ile hem tüketicilerimize online yemek siparişlerinde kolay ve hızlı bir ödeme deneyimi sunuyor hem de üye iş yerlerimize ek komisyon olmadan yeni bir kanal yaratıyor ve operasyonel olarak büyük kolaylık sağlıyoruz.’’ dedi. 

GetirYemek Satış Direktörü Hakan Devecel ise “Kurulduğumuz günden bu yana üye restoranlarımıza ve kullanıcılarımıza avantajlar sunarak sektöre yeni bir soluk getirdik. 2’nci yaşımızda 81 ile ulaşmayı başardık. 3’üncü yaşımızı henüz geride bıraktık ve bu 3 yılda sektörümüzde pek çok ilki hayata geçirdik. Şu anda GetirYemek sistemine kayıtlı 50 binin üzerinde restoran bulunuyor. Bu aynı zamanda GetirYemek’in kullanıcılara en fazla seçenek sunan platform olduğu anlamına geliyor. Sodexo ile imza attığımız iş birliğimizle ise kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak yeni bir ödeme yöntemini daha platformumuza eklemiş olduk.” yorumlarında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir