Getirİş hizmete girdi

Getir'in iş ve çalışan arayan kullanıcıları için kurduğu platform Getirİş hizmete girdi.

Geçtiğimiz günlerde Getir'in yeni bir hizmet platformu olan Getirİş üzerinde çalıştığına dair haberi sizlerle paylaşmıştık. Getir'in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla platformun hizmete sunulduğu kesinleşti.

İş ve çalışan arayan kullanıcılarını bir araya getirmek için oluşturulan yeni hizmet, konum bazlı servisi sayesinde civar bölgelerde iş ve çalışan arayanları platform üzerinde buluşturuyor.

"Yakınındaki İş, Getirİş” sloganı ile 81 ilde eş zamanlı faaliyete geçen Getirİş’in en önemli özelliği ise kullanıcıların harita üzerinden iş ilanlarını ve iş arayanların profil detaylarını hızlıca görebilme imkânının sağlanması.

Nasıl çalışıyor?
Getir ana ekranından Getirİş’i seçen kullanıcılar iş ya da çalışan arama durumuna göre seçimini yaparak harita üzerinden ve listede yakın çevrelerindeki iş ve çalışan ilanlarını görebiliyor.

Kullanıcıların mevcut tecrübelerini ekleyebildiği bir profil sayfası da bulunan Getirİş’te “ilan ver” ve “profilimi yayınla” sekmelerinden ilan başlığı ve açıklaması, çalışma şekli, ilanın yayında kalma süresi gibi birkaç sekme doldurularak dakikalar içinde, ücretsiz ilan verilebiliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir