Gaming in Turkey’de üst düzey atama

Oyun ve e-spor ajansı Gaming in Turkey’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Gaming in Turkey’in Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim Bilge Karageyik oldu.

Türkiye’de oyun sektörünün markalarından olan Gaming in Turkey yeni bir atama gerçekleştirdi. Gaming in Turkey’in yeni Pazarlama Direktörü Bilge Karageyik oldu. Uzun yıllara dayanan pazarlama deneyimi e-spor sektörüne taşıyan Karageyik, Gaming in Turkey’in tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Kariyer hayatına 2003 yılında bankacılık, finans sektöründe başlayan Karageyik, Türkiye’nin önde gelen bankalarında; kurumsal, ticari, perakende bankacılık alanlarında çeşitli pozisyonlarda görevler üstlendi. Denizbank’ta şube müdürlüğü görevinin ardından Denizbank Dijital Kuşak Bankacılığı ve İnovasyon Komitesi’nde aktif görevler aldı. Karageyik son olarak, Denizbank bünyesinde Türkiye’nin ilk ulusal dijital cüzdanı fastPay’de CMO olarak görev yaptı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir