FinTech İstanbul B2B Connect Summit için geri sayım başladı

FinTech İstanbul B2B Connect Summit, finansal teknoloji ekosisteminin önde gelen oyuncularını ve otoritelerini, 13 Ekim’de bir araya getirecek.

Son yıllarda aralıksız büyüyen Türkiye FinTech ekosistemi, aynı zamanda farklı disiplinlerden oyuncuların çeşitliliği ile gelişimini sürdürüyor. Bu hızlı gelişim ve çözüm zenginliğinin sürdürülebilirliği ise sektörün kendi arasında daha fazla diyalog ve iş birliği içerisinde olabilmesi ile doğru orantılı olarak karşımıza çıkıyor. Kurulduğu 2016 yılından bu yana Türkiye FinTech ekosisteminin gelişimine sağladığı değerli katkılar ile dikkat çeken Fintech İstanbul Platformu, tam da bu ihtiyaca istinaden sektörün tüm paydaşlarını buluşturacak bir etkinliğe imza atıyor.

Türkiye’nin ilk “B2B FinTech networking” etkinliği FinTech İstanbul B2B Connect Summit; finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTech'ler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar ile küçük ve büyük ölçekli tüm şirketleri 13 Ekim’de Selectum City – Ataşehir’de buluşturmaya hazırlanıyor. 

KOBİ finansmanı, nakit çözümleri, tedarikçi finansmanı, POS çözümleri, ödeme sistemleri, açık bankacılık, servis bankacılığı (BaaS), FinTech as a Service (FaaS), gömülü finans, dijital dönüşüm gibi birçok trend, FinTech İstanbul B2B Connect Summit'te konuşulacak konular arasında öne çıkacak. Mastercard ana sponsorluğundaki FinTech İstanbul B2B Connect Summit, katılımcılarına Oniki’nin en doğru kişilerle networking yapma imkanı sunan yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisi sayesinde ölçülebilir, verimli ve keyifli bir etkinlik deneyimi sunacak. Ek olarak keynote konuşmacısı Dr. Michael Salmony olacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir