Fazla Gıda'ya yeni pazarlama müdürü

Gıda israfını önlemek ve karbon salımını azaltmak hedefiyle, üretici, işletme ya da dağıtımcılarda oluşan fazla gıdaları, kurduğu web tabanlı uygulama ile ikincil satış, bağış, hayvan yemi ve biyogaza dönüştürme çözümleriyle bütüncül olarak yöneten Fazla Gıda'da üst düzey bir atama gerçekleşti.

Fazla Gıda'da yeni Pazarlama Müdürü olarak görev alacak isim, sektörün deneyimli ismi Koray Koçer oldu. Koçer, teknolojik altyapısıyla gıda işletmelerinin atıl stok ürünlerinden ekonomik, sosyal ve çevresel değer yaratmasını sağlayan Fazla Gıda’nın marka yönetimi, pazarlama stratejisi ve proje yönetimine katkı sağlayacak.

Pazarlama alanında 10 yıllık bir deneyime sahip olan Koçer, iş hayatına Avea’da başladı. Sonrasında Unilever’de devam etti. 9 yıl boyunca çalıştığı Unilever’de son olarak Dijital Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Koçer, Haziran ayında Fazla Gıda’da Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir