Elon Musk'tan kripto dünyasına bir adım daha: 'Twitter Coin' mi geliyor?

Sosyal medya platformlarının yeni özelliklerini önceden sızdırmasıyla bilinen Jane Manchun Wong, Twitter’ın web uygulamasının kodlarında ‘Twitter Coin’ ifadesinin yer aldığını belirtti.

Yakın zaman önce Twitter'ı satın alan Elon Musk, şirketin başına geçtiği ilk günden bu yana platform üzerinde birçok değişiklik yaptı. Son olarak, paylaştığı bir tweet'te daha önce banlanmış hesaplar için af geleceğini duyurduğunu sizlere aktarmıştık. Şimdi ise Musk, 'Twitter Coin' ile kripto dünyasının gündeminde.

'Twitter Coin' mi geliyor?

Sosyal medya platformlarının yeni özelliklerini açık kaynaklar yoluyla önceden sızdırmasıyla ünlenen Jane Manchun Wong, Twitter’ın web uygulamasının kodlarında ‘Twitter Coin’ ifadesinin yer aldığını belirtti. Peki bu ne anlama geliyor?

twitter-coin-elon-musk

Jane Manchun Wong'un sosyal medya üzeriden GitHub kaynaklı bir Twitter Coin görseli paylaşarak açıkladığı bu gelişme, kripto para piyasasına gelecek olan yeni popüler bir coin'e işaret ediyor olabilir.  Wong, bu gelişmeye ek olarak paylaşımında “Coins” sekmesinin yer aldığı bir Twitter ön bellek görüntüsüne de yer verdi.

Dogecoin yükselişe geçti!

Wong’un paylaştığı bu gelişmeden kısa bir süre sonra Dogecoin (DOGE) üzerinde ani ve kısa süreli bir yükseliş meydana geldi. Wong bu gelişmenin ardından ise, “Buradaki bahşiş ve coin tanımı ile ne söyleniyor belli değil. Bu geliştirmenin Dogecoin ile alakası olup olmadığı da anlaşılmıyor” ifadelerine yer verdi. 

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir