Dünyayı 360 Derece Google'la!

Google Maps servisinde dün aktif hale getirilen servis ile kullanıcılar artık 360 derece panaromik fotoğraf paylaşabilecek.

Geçtiğimiz aylarda Google Street View özelliği ile dünyayı bilgisayarımıza taşıyan Google, dün yeni servisini duyurdu. Google'ın Views adını verdiği hizmet ile artık dünya üzerindeki herhangi bir yerin 360 derece fotoğrafını yayınlayabileceksiniz.

evan

Google ürün müdürü Evan Rapoport'un kişisel blog sayfasında  'Photo Spheres' adını verdikleri fotoğrafların Google Maps uygulamasıyla senkronize çalışacağını duyurmasının ardından aktif fotoğrafçılar harekete geçti bile. Çektikleri panaromik  fotoğrafları paylaşan kullanıcılar fotoğrafları coğrafi konumlara göre etiketleyebiliyor.

Eğer siz de panoramik fotoğraflarınızı (Photo Speheres) Views içeriğine eklemek istiyorsanız, Google hesabınızını aktif edip, Views sayfasında sağ üst köşede yer alan mavi kamera butonuna tıklayabilirsiniz

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir