Birçok global markanın geçtiğimiz yıl dijital dokunuşlar yaparak logolarında ve kurumsal kimliklerinde değişim sürecine girdiğine şahit olduk. Burger King'in ses getiren dijitale uygun bir logo ile karşımıza çıkması, yerel global farketmeksizin birçok markayı harekete geçirdi ve markalar yıl içinde logo tasarımlarında değişikliğe gitti.

Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından DeFacto, geçtiğimiz yıl logosunda değişikliğe gitme kararı almıştı. 2012 yılından günümüze kadar bildiğimiz logosunu kullanırken bu yıl, aldığı kararı hayata geçirmeye başladı. Lacivert ve yeşil renklerden oluşan logosunda değişikliğe giden DeFacto, minimal anlayış benimseyerek dijitale uygun bir logo tasarımı gerçekleştirdi.

Yeni logosuyla birlikte kurumsal kimliğinde de değişikliğe giden DeFacto, geçtiğimiz günlerde de doğaya karışan etiketler tasarlayarak adından söz ettirmişti.

Kariyer
Yemeksepeti'nden "Gel Al" hizmeti

Yemeksepeti yeni "Gel Al" hizmeti ile kullanıcılarına, seçtikleri adrese yakın üye restoranlardan sipariş vererek yemeklerini teslim alabilme fırsatı sunuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir