Danone Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Danone Türkiye'nin iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

Türkiye’de 1984 yılından beri faaliyet gösteren ve sütlü ürünler, su ve uzman beslenme ürünleri kategorilerinde portföyünü tüketicileriyle buluşturan Danone Türkiye, Hill + Knowlton Strategies Türkiye ile çalışmaya başladı.

1989’da Türkiye’nin ilk halkla ilişkiler şirketlerinden biri olarak Global Tanıtım Halkla İlişkiler adıyla kurulan ve 2010 yılında dünyanın en büyük iletişim hizmetleri gruplarından biri olan WPP ile yapılan iş birliği sonucunda Hill+Knowlton Strategies’in Türkiye ofisi olarak hizmet vermeye başlayan Hill + Knowlton Strategies; medya ilişkileri, kriz yönetimi, lider iletişimi alanlarındaki ses getiren çalışmalarıyla biliniyor. Dünyaca ünlü markalarla iş birliği yapan Hill + Knowlton Strategies, perakendeden teknolojiye, enerjiden otomotive, ulaşımdan eğlence ve eğitim sektörüne kadar çok geniş yelpazede bir müşteri portföyüne iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.  

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir