Coşkunöz Holding yeni iletişim ajansını seçti

Coşkunöz Holding’in yeni iletişim ajansı belli oldu.

1950 yılından bu yana otomotiv başta olmak üzere savunma, havacılık ve bilişim alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından Coşkunöz Holding’in iletişim ajansı Communication Partner oldu. Communication Partner, stratejik iletişim faaliyetlerini önümüzdeki dönemde inovasyon, globalleşme ve sürdürülebilirlik ana odak noktaları çerçevesinde daha yukarı taşımayı hedefleyen Coşkunöz Holding ve iştiraklerine stratejik iletişim danışmanlığının yanı sıra; kurumsal iletişim, içerik geliştirme ve medya ilişkileri, lider iletişimi, etkinlik ve proje yönetimi konularında hizmet verecek.

Barilla, Netflix, GSK, Haribo, KoçSistem, Vivo, Otokar, letgo, Kia, SunExpress, Sabancı Vakfı gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın iletişim ajansı olan Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘kurumsal iletişim’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ ve ‘dijital iletişim’ başlıklarında topluyor. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir