ChatGPT'nin ücretli versiyonu geliyor! Fiyatı ortaya çıktı

OpenAI'ın geliştirdiği ChatGPT'nin ücretli versiyonu olan ChatGPT Professional'ın fiyatı ortaya çıktı.

Son dönemde oldukça popüler olan yapay zekâ araştırma şirketi OpenAI'ın geliştiricisi olduğu yapay zeka sohbet robotu ChatGPT'yi sizlere duyurmuştuk. Kullanıma sululduğu ilk günden bu yana oldukça ses getiren ChatGPT, şimdi kullanıcılarını üzebilecek bir gelişmeyle karşımızda. 

ChatGPT Professional versiyonunun ücreti 42 dolar

OpenAI, bir süredir ChatGPT’nin ücretli versiyonu olan "ChatGPT Professional" üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Bu versiyon bazı kullanıcılara özel olarak açılmıştı. Deneme süresi içinde paylaşılan görüntülere göre, "ChatGPT Professional" versiyonun ücretinin 42 dolar olduğu ortaya çıktı. OpenAI'ın ise bu ücretle alakalı herhangi bir resmi açıklama yapmadığını belirtmekte fayda var; yani fiyat ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebilir. Gelin, bu ücretli versiyonun kullanıcılara neler sunduğuna yakından bakalım.

ChatGPT Professional nasıl çalışıyor

OpenAI tarafından sunulan "ChatGPT Professional" planı, profesyonel kullanıcılar ek faydalar sağlayacak bir versiyon olarak karşımızda. Deneme sürümünden ortaya çıkan bilgilere göre, ücretli versiyonla birlikte daha hızlı yanıt, daha güvenilir erişim ve yeni özelliklere öncelikli erişim elde ediliyor. 

Ücretli versiyona sosyal medya üzerinden gelen tepkiler genellikle olumsuz yönde. Çoğu kullanıcı "ChatGPT Professional" için belirlenen ücreti oldukça fazla bulmuş. Bazı kullanıcılar ise ChatGPT'nin bu fiyatı hakettiğine inanıyor. Bunun sebebinin ise, bilgiye kolay erişim, zamandan tasarruf ve kod dizisindeki hataları ayıklama olduğunu  belirtiyorlar.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir