ChatBot Dünyası için Yepyeni Bir Platform: MindBehind

Chatbot dünyası için büyük bir yenilik ve kolaylık olan MindBehind'ın 14 Kasım 2019’da Kolektif House Maslak’ta gerçekleşen lansmanına bizler de Pazarlamasyon olarak katıldık. Son derece keyifli geçen lansmanda MindBehind tüm yönleriyle tanıtıldı. Gelin birlikte SOR'UN'un yeni ürünü MindBehind'ı daha ayrıntılı inceleyelim.

Tasarla, test et ve yayınla sloganıyla yola çıkan MindBehind, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemiyle kendi chatbotunuzu tasarlama imkânı sunuyor.

Google Dialogflow, IBM Watson, Microsoft Luis gibi global ve lokal doğal dil işleme destekli yapay zekâ platformlarına entegre olabilen MindBehind, kullanıcılara 24 dilde chatbot tasarlama imkânı sağlamaktadır. Özellikle orta ve küçük ölçekli şirketlere hitap eden MindBehind, şirketlere kendi chatbotlarını tasarlama imkânı sağlıyor.

MindBehind ile tasarlanan chatbotlar WhatsApp, Facebook Messenger, Twitter gibi popüler mesajlaşma kanallarına entegre olarak, kolayca kullanıma hazır hale geliyor. Lansman sırasında MindBehind ürünü denenerek 15 dakika içerisinde yeni bir chatbot tasarlandı. Canlıya alınan chatbot katılımcılar tarafından WhatsApp platformu üzerinden test edildi.

Türkiye’nin önde gelen firmaları MindBehind lansmanında buluştu!

Ürün geliştirme sürecinde, MindBehind’ı kullanmaya başlayan Türkiye’nin önde gelen firmalarından Philips Morris Dijital Platform Yöneticisi Halil Genç, ürün ile ilgili olarak “Kullanıcı dostu ara yüzü ve sürükle bırak mantığındaki kullanımı sayesinde çok hızlı ve basit bir şekilde bot akışları üstünde düzenlemeler yapılabiliyoruz.” Etkinlikteki bir diğer konuşmacı olan Aksigorta Dijital Operasyon Merkezi Bölüm Müdürü Ata Hascan “MindBehind özellikle bizi çok heyecanlandıran bir ürün. Bize daha önce sahip olmadığımız birçok ayrıcalık sunuyor.” e-bursum CCO’su Ceyda Demirkurt ise “Herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayan birisi bile bir akış tasarlayarak, çok kısa sürede chatbotunu canlıya alabilir.” ifadelerini kullandı.

Şu anda beta sürümü yayında olan ürünün beta süreci yılbaşı itibariyle tamamlanacak.

Ürünün global lansmanı 11 Aralık 2019’da “Chatbot Summit Berlin”de gerçekleşecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir