Boyner Grup’ta üst düzey atama

Boyner Grup, IT ve Dijitalden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Omni-Channel Genel Müdürü olarak Cengiz Gürer atandı.

Boyner Grup, bir değişiklik gerçekleştirerek Boyner Grup bünyesinde IT ve dijital dünyadan sorumlu yeni bir Başkan Yardımcısı atadı. Cengiz Gürer, Boyner Grup IT ve Dijitalden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Omni-Channel Genel Müdürü olarak görev alacak.

1993-2008 yılları arasında Digital Equipment Corporation, Compaq Computer ve Hewlett Packard Teknoloji şirketlerinde çeşitli yönetici ve uzman pozisyonlarında görev yapan Gürer, 2008-2015 yılları arasında Turkcell ICT (Information and Communication Technologies) fonksiyonunda sırası ile CRM Kıdemli Müdürü, Tarife ve Kampanyalar Kıdemli Müdürü ve Müşteri Çözüm Merkezi IT Direktörü görevlerini üstlendi. 2015 - 2017 arasında Turkcell’in Ukrayna iştiraki olan Lifecell’de CIO olarak Bilgi Teknolojileri Fonksiyonunu da yöneten Cengiz Gürer, 2017 yılından bugüne DeFacto’da CIO ve CDO görevlerini üstlenerek şirketin e-ticaret ve teknoloji ekiplerinin liderliğini yürüttü.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir