Black Mirror'ın 5 Saatlik İnteraktif Bölümüne Geri Sayım Başladı

Netflix’in en popüler bilim-kurgu dizilerinin başında gelen Black Mirror’ın beşinci sezonunun çıkış tarihi resmi olarak duyurulmamıştı; ancak Bloomberg'in geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu habere göre, dizinin yeni sezonu bu yılın sonunda yayımlanacak. Ki dizinin önceki sezonlarının çıkış tarihlerini göz önüne aldığımızda, bu iddia son derece mantıklı görünüyor. Zira dizinin üçüncü sezonu 21 Ekim 2016’da, dördüncü sezonu ise 29 Aralık 2017 tarihinde çıkış yapmıştı. Sizlere Black Mirror'ın yeni sezonunda interaktif bir bölüm olacağından daha önceden bahsetmiştik.

Black Mirror’ın 5. sezonu beklenirken, ilk bölümün adının Black Mirror: Bandersnatch olacağı öğrenildi. 5 saatlik bir film olarak hazırlanan Black Mirror: Bandersnatch 28 Aralık’ta prömiyer yapacak.

Black Mirror: Bandersnatch, fantastik bir romanı oyuna dönüştüren genç bir programcının maceralarını ele alacak. Filmin başrolünde Fionn Whitehead, yönetmen koltuğunda ise David Slade yer alıyor.

312 dakika uzunluğundaki film, interaktif bir yapıda olacak ve Netflix’in yeni geliştirdiği “Kendi maceranı kendin seç” özelliği kapsamında hikaye izleyicinin seçimlerine göre ilerleyecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir