Black Mirror: Bandersnatch'in Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

  • Yayınlanmadan önce ve yayınlandıktan sonra oldukça ses getiren Netflix'in Black Mirror dizisinin Bandersnatch bölümünün kamera arkası görüntüleri yayınlandı.
  • Netflix Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Todd Yellin ve yaratıcı ekipten Charlie Brooker ve Annabel Jones anlatıyor.
  • İlgili yazı; Black Mirror’ın 5 Saatlik İnteraktif Bölümüne Geri Sayım Başladı

Uzun zamandır beklenen Black Mirror'ın interaktif bölümü Bandersnatch sonunda yayınlandı ve bütün dünyada ilgiyle karşılandı. Film, 5 farklı sondan oluşan interaktif 5 saatlik bir film şeklinde yayınladı. Bunun yanı sıra alternatif sonlardan birisine gizlenmiş iş ilanı da oldukça beğeni toplamıştı.

Bandersnatch bölümünün kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Netflix Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Todd Yellin ve yaratıcı ekipten Charlie Brooker ve Annabel Jones anlatıyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7QVmd-kvQA0

Fazla spoiler vermeden Bandersnatch hakkında kısaca bilgi verelim:

1984 yılında genç bir programcı kapsamlı bir fantastik romanı video oyunu olarak uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar ve çok geçmeden kendini akıl almaz bir mücadelenin içinde bulur.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir