Barilla, Spotify İle Birlikte Makarna Zamanlayıcı Çalma Listeleri Hazırladı

İtalya'nın ünlü makarna markası Barilla ve reklam ajansı Publicis Italy, Spotify ile harika bir iş birliğine imza attı. Evde kaldığımız şu günlerde yemek yaparken ve özellikle makarna pişirirken beklediğimiz zamanı farklı bir deneyime dönüştüren Barilla, Spotify'a özel çalma listeleri hazırladı.

Farklı makarna çeşitlerine ve pişirme sürelerine özel bir çok farklı çalma listesi hazırlayan Barilla bu kampanyasına ''Playlist Timer'' ismini verdi. Toplamda sekiz çalma listesinden oluşan kampanyada çalma listelerinin adları, müzik türleri ve makarna çeşitleri mükemmel bir uyum yakalandı.

Çalma listelerine özel seçilen müzikler; pop, hip-hop, indie ve nostaljik müzikler olmak üzere İtalya'da en çok dinlenen müzik türlerinden seçilerek oluşturuldu. Çalma listelerinde özellikle her biri uluslararası arenada tanınmış çeşitli İtalyan sanatçılara yer verildi ve son olarak Spotify listelerinin albüm kapakları da her biri farklı İtalyan sanatçılar tarafından tasarlandı.

11 dakikada haşlanan linguine ve 9 dakikada haşlanan spaghetti gibi pek çok farklı çalma listesi ile gerçekleştirilen Barilla'nın Spotify bağlantılı yeni kampanyası, özellikle evde makarna pişirmeyi eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor. Bizler Barilla'nın Spotify çalma listelerini keyif verici ve geleneksel olmayan bir zamanlayıcı yöntemi olarak çok beğendik. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir