Asus yeni NFT platformunu duyurdu

Tayvan merkezli ünlü teknoloji şirketi Asus, ‘Art Black Hole’ adını verdiği NFT platformunu duyurdu.

NFT'lerin popülerleşmesiyle birçok marka bu alanda faaliyet gösterme kararı adlı. Kimi markalar kendi NFT koleksiyonlarını oluştururken kimi markalar ise kendi NFT platformlarını kurdu. Yakın zaman önce, LG'nin NFT platformu LG Art Lab'ı piyasaya sürdüğünü ve kullanıcıların NFT'lerini televizyonları üzerinden alıp satabileceklerini duyurmuştuk. Şimdi ise Tayvan merkezli ünlü teknoloji şirketi Asus,Art Black Hole’ adını verdiği NFT platformunu duyurdu.

Asus, NFT platformu ‘Art Black Hole’ ile Web3 dünyasına adım attı!
Günümüzde birçok marka Web3 düyasında faaliyetlerini var olabilmek için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Yakın zaman önce bu markalara bir yenisi daha eklendi. Ünlü teknoloji şirketi Asus, NFT platformu ‘Art Black Hole’ ile Web3 dünyasına ilk adımını attı. Ethereum tabanlı platform, Asus’un Web3 departmanı ‘Asus Metaverse Inc’ tarafından geliştirildi. Henüz beta sürecinde olan platform, şu an için sadece davet edilen NFT sanatçılarının kullanımına sunulmuş durumda. 

asus-nft

Gücünü Asus’un bulut bilişim ve yapay zeka teknolojilerinden alan NFT platformunda dijital sanat eserleri Tayvan doları ile satın alınabilecek. Asus COO’su Joe Hsieh, konuyla ilgili "Asus, gelişmekte olan endüstrilerdeki en son gelişmeleri yakından takip ediyor. Özellikle Web3 endüstrisinin potansiyelinden çok etkileniyoruz" açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir