Aklına ne gelirse gelsin

Little Caesars Pizza Türkiye’nin yeni reklam kampanyası yayında.

Little Caesars’ın zorlu ekonomik koşullara, sürdürülebilir bir fiyat politikası değişikliği ile yanıt verdiği reklam kampanyası tüm mecralarda yerini aldı. Little Caesars’ın lezzet, hız ve oyunu değiştiren fiyat kampanyasına odaklandığı reklam filmleri McCann Istanbul imzası taşıyor, yönetmen koltuğunda ise Engin Erden oturuyor.

Little Caesars Pizza Türkiye CMO’su Pelin Çiftçioğlu, hazırlanan üç filmle marka hikayesinin yeniden yazıldığı yeni döneme ilişkin mesajların müşteriye en açık ve eğlenceli biçimde verildiğini söyledi. Çiftçioğlu, “Little Caesars Türkiye’nin yeni dönemiyle ilgili stratejiyi müşteriye en iyi şekilde anlatmanın stratejinin kendisi kadar önemli” olduğunu belirterek, bu dönemin iyi pazarlama uygulamalarına örnek teşkil edeceğini söyledi.

Künye

Reklamveren: Little Caesars Pizza Türkiye

Reklamveren Yetkilileri: Banu Arıduru (CEO), Pelin Çiftçioğlu (CMO), Elifcan Atasoy (Satış ve Pazarlama Müdürü), Mehmet Günden (Dijital Pazarlama & E-Ticaret Müdürü), Erdi Görgün (Art Director), Ayşe Akar (Kalite ve Ar-ge Müdürü), Yüce Şahinel (Marka ve İletişim Birim Yöneticisi), Adem Soydan (Raporlama Uzmanı), Merve Arabacı Demirkalp (Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanı)

Reklam Ajansı: McCann Istanbul 

Reklam Ajansı Ekibi: Elifsu Tufan Serin (CEO), Funda Hergül Akın (Head of Business Leadership), Emir Yüksel (Yönetici Kreatif Direktör), Sezengül Keleş, Barış Deniz, Nilay Demir, Uğur Can Usoğlu (Kreatif Ekip), Begüm Yurtsever, Kübra Kazal (Müşteri İlişkileri), Merve Evirgen (Sosyal Medya Ekibi), Çağla Keskin (Stratejik Planlama), Zeynep Doğu (Prodüksiyon Direktörü), Gökhan Şit (Grafiker)

PR Ajansı: TIME Public Relations 

Prodüksiyon Şirketi: Anima 

Yönetmen: Engin Erden

Müzik: 3K1A

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir