140journos kurucusu Engin Önder Marketing Meetup sahnesinde!

Marketing Meetup 2022'nin konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup 2022'nin açıklanan ilk konuşmacısını sizlerle paylaşmıştık.

“Human X.0” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Marketing Meetup’ın yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Marketing Meetup 2022 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, 140journos Kurucusu Engin Önder oldu.

Dilerseniz Marketing Meetup sahnesinde yer alacak olan konuşmacımız Engin Önder'i daha yakından tanıyalım...

Popüler yeni medya yayıncısı 140journos'un Kurucusu Engin Önder, içinde yaşadığı coğrafyayı anlamak ve anlatmak için iletişim tasarımı ve reklamcılık eğitimi alırken erken yaşta başladığı profesyonel kariyerini medya sektöründe sürdürmeye devam ediyor.

Yapımcılığını üstlendiği projelerle 2012 ve 2014 yıllarında İstanbul Tasarım Bienali'ne katıldı ve 2013 yılında Fransa Perpignan'da IŞİD'in ilk fotoğraflarının uluslararası medyaya satışını yönetti. 2014 yılında World Press Photo Multimedia Long Feature kategorisinde ekibiyle birincilik elde eden Önder, 2015 yılında TIME Magazine tarafından gelecek neslin liderleri arasında gösterilen ve "Türkiye'de gazeteciliği değiştiren adam" seçildi. Harvard, Columbia, Princeton, Northwestern, King's College, Lund gibi birçok prestijli akademide ve SXSW Interactive'de konferanslar verdi. Engin Önder hâlen 2 milyon takipçisiyle Türkiye'nin popüler yeni medya yayıncısı 140journos'ta yapımcılık rolünü üstleniyor.

Marketing Meetup ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir