Zorlu lekeler OMO'ya emanet

OMO'nun yeni reklam filmi yayında.

OMO, deterjan sektöründe hikâye anlatımını kökten değiştiren “Kirlenmek Güzeldir” yolculuğuna yeni bir sayfa ekliyor. Marka dünyasında ürün formüllerinden tasarımlara kadar uzanan bir dönüşüm başlarken yeni dönemde “vazgeçmeden, pes etmeden, eğlenmek ve gelişmek için oyuna devam” mesajı öne çıkıyor.  

OMO lekeler yıkayınca geçer kirlenmekten, deneyimlemekten ve oyundan vazgeçme mesajı veriyor
OMO’nun yeni dinamik kampanyası çocukların ve gençlerin kendilerine iyi gelen, onları ileriye götüren deneyimler konusunda pes etmedikleri ve oyuna devam ettikleri sporla iç içe geçmiş ilham verici anlara odaklanıyor. Kirlenmenin doğal bir sonuç olduğu bu anlarda lekeler de vazgeçmemenin, eğlenmenin sembolü oluyor. OMO 20 yılı aşkın süredir olduğu gibi bir kez daha çocukların ve gençlerin hayatında sporun, hareket etmenin, oyunun kazanımlarına dikkat çekiyor. Genç sporcular performanslarını sergilerken lekelenen ve kirlenen çamaşırlar ise yeni güçlü formülü ile OMO Toz deterjan ile temizleniyor.

Lekelerin deneyimlerimizin izleri olduğunun altını çizen OMO, filmde kirlenmenin deneyim kazanmadaki yerini basketbol, futbol, jimnastik alanındaki sporcularla izleyicilere aktarıyor. 72 saat kurumuş inatçı lekeleri bile ilk yıkamada çıkaran OMO Toz deterjan ile marka, lekeleri düşünmeden oyuna devam mesajı veriyor. 

OMO Marka Müdürü Elif Yıldırımcan, “Kirlenmek Güzedir’ cümlesi pek çok kuşağı güzel anılara, bitsin istenmeyen oyunlara ve çocukluğun özgür günlerine götürüyor. Bugün marka mirasımıza anlamlı bir sayfa ekleyerek çocukların, gençlerin ve hayata güzel bir iz bırakmak isteyen herkesin düştüklerinde pes etmeden kalktıkları, yine denedikleri, kendilerini aştıkları ve oyuna devam ettikleri performans yolculuklarından ilham alıyoruz. Tabii ki bu anlarda kirlenmek kaçınılmaz. Güçlü formüle sahip yeni OMO Toz ürünlerimizle lekeler yine bize emanet.” dedi. 

*Nisan 2023 – Mart 2024 tarihleri arasında Nielsen raporlamasına göre toplam Türkiye çamaşır deterjanı pazarında hacim pazar payı lideridir.

Künye

Reklamveren: Unilever / OMO Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Alper Çapar, Elif Yıldırımcan, İrem Çelik, Zeynepnur Alkan.

Reklam Ajansı: MullenLowe İstanbul

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: O. Nadir Aydın

Yaratıcı Ekip: Kübra Demirkaya, Sedef Karakaş

Ajans Prodüktörleri: Tuğrul Karadeniz, Emirhan Akıncı

Strateji Planlama Ekibi: Yusuf Muslubaş, Alper Çetik

Müşteri İlişkileri Ekibi: Ceyda Coşkun Ayanoğlu, Merve Günay Goldenberg, Ilgım Kurşun, Damla Yiğit

Yapım Şirketi: Panda Films

Prodüktör: Eser Fırat, Suat Sağlam, Çağdaş Değer Öztürk, Zeki Kahveci, Selin Laforge

Yönetmen: Virgil Ferragut

Medya Planlama: PHD

PR Ajansı: Sobraz İletişim

Cast: Futbolcu: Egemen Fidan Basketbolcu: Asya Keskin Jimnastikci: İpek Bakar Anne: Ceren Çağatay

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir