Zeynep Yağcı Yıldızlı ABD Effie jürisinde

McCann Istanbul Stratejik Planlama Direktörü Zeynep Yağcı Yıldızlı, ABD Effie jürisi oldu.

McCann Istanbul Stratejik Planlama Direktörü Zeynep Yağcı Yıldızlı, pazarlama faaliyetlerini etki bazında değerlendiren ve ödüllendiren en prestijli ödül organizasyonlarından ABD Effie’de McCann Worldgroup’u temsil edecek.

Yıldızlı, 26- 28 Nisan tarihlerinde New York’ta düzenlenecek final jüri toplantılarına katılarak, ABD’nin en etkili kampanyalarını seçen ekipte yer alacak. ABD Effie 2022 ödülleri, 14 Haziran’da New York’ta düzenlenecek törende sahiplerini bulacak. 

ABD’de McCann Worldgroup’u temsil etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Zeynep Yağcı Yıldızlı, “Pazarlama dünyası için bir başarı kıstası haline gelmiş bu denli prestijli bir yarışmanın jüri koltuğunda McCann Istanbul adına yer almak çok gurur verici. Bu, aynı zamanda sektördeki deneyim ve birikimimize sadece Türkiye’de değil, farklı coğrafyalarda da güvenildiğinin bir göstergesi” dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir