YouTube'dan daha uygun fiyata premium paketi

YouTube, Avrupa'nın bazı bölgelerinde daha ucuz ve reklamları engelleyen abonelik paketi olan Premium Lite üzerinde çalışıyor.

Dünyanın en büyük video platformu YouTube, Avrupa’nın pilot bölgelerinde başlayan YouTube Premium Lite aboneliğini daha düşük bir fiyat seçeneği ile sunarken bazı avantajları ise kırparak bunlara ihtiyacı olmayan kullanıcılara hitap ediyor. Premium Lite şu anda Belçika, Danimarka, Finlandiya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç ve İsveç'te test ediliyor.

Premium Lite kullanıcılarına 6.99 Euro olarak belirlenmiş bir fiyat ve sadece reklamlardan arındırılmış bir tecrübe sunuyor. Google Müzik, arka planda oynatma ve çevrim dışı dinleme özelliği de bu abonelikte yer almıyor. YouTube'un mevcut Premium planının maliyeti ise Avrupa'da ayda yaklaşık 11,99 Euro olduğunu belirtelim.

Ülkemizde de standart üyelik 16.99TL, aile üyeliği 25.99TL ve öğrenci aboneliği 9.99TL şeklinde sunuluyor. YouTube Premium Lite için muhtemelen öğrenci aboneliği ile benzer bir fiyat politikası görebiliriz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir