YouTube videolarında merak ettiğiniz yeri bulmak için yorumlara bakma devri kapanıyor

YouTube'un ayrıntılarını açıkladığı yeni özellik ile kullanıcılar, izledikleri videoların 'en popüler' kısımlarını görebilecekler.

Popüler video içerik platformu YouTube, bir süredir üzerinde çalıştığı özelliğin ayrıntılarını açıkladı. Platforma yakın zamanda eklenmesi planlanan özellik ile YouTube kullanıcıları, izledikleri videoların 'en çok izlenen' kısımlarını görebilecekler. Yapılan güncellemeyle birlikte gelen özellik sayesinde kullanıcılar, izledikleri videoların en çok beğenilen kısımlarına hızlıca ulaşıp sıkıcı ya da ilgilerini çekmeyen kısımları atlayabilecekler. 

youtube-videolarinda-merak-ettiginiz-yeri-bulmak-icin-yorumlara-bakma-devri-kapaniyor.jpg

Özellikle uzun videolarda kullanıcıların merak ettikleri kısımları hızlı bir şekilde bulmalarını sağlayacak bu özellik sayesinde, izlediğiniz videoda ilginizi çeken yeri bulmak için yorumlara bakmakla zaman kaybetmeniz gerekmeyecek. Videoların popüler kısımlarını gösteren özellik, akıllı TV’ler ve oyun konsollarındaki YouTube uygulamaları için de kullanılır hale geldi. Özellik şu anda YouTube'un masaüstü, iOS ve Android sürümleri için yayımlandı. Bunun yanında aynı videoyu tekrar tekrar izlemenizi sağlayacak döngü özelliği de kullanıma sunuldu; birkaç saniyelik ilgi çekici videolar için oldukça işe yarar bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. 

youtube-videolarinda-merak-ettiginiz-yeri-bulmak-icin-yorumlara-bakma-devri-kapaniyor-1

20. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

İletişim sektörünün en başarılı proje ve markaları, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ nde 20’nci kez sahiplerini buldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir