YouTube'un en çok izlenen videosu Baby Shark beyaz perdeye aktarılıyor

Geçtiğimiz ay 10 miyar görüntülenmeyi aşarak YouTube'da bir ilke imza atan Baby Shark'ı beyaz perdeye taşınıyor.

Geçtiğimiz ay "Baby Shark"ın 10 milyar görüntülenme sınırını aşan ilk YouTube videosu olduğunu duyurmuştuk. Henüz bir ay geçmeden Baby Shark'ın yapımcı şirketi Pinkfong'dan YouTube kullanıcılarını şaşırtacak yeni bir gelişme yaşandı.

YouTube tarihinin en çok izlenen videosu unvanının sahibi "Baby Shark"ı duymayanımız kalmamıştır. "Doo doo doo doo doo?" ifadesini okurken bile melodinin aklımıza gelmemesi pek mümkün değil.

youtube'un-en-cok-izlenen-videosu-baby-shark-beyaz-perdeye-aktariliyor

Geçtiğimiz gün Paramount'un duyurusunu yaptığı üzere, Baby Shark'ın 2023'te vizyona girecek uzun metrajlı bir filmi çekildi. Nickelodeon Animation ve Pinkfong Company tarafından işbirliği içinde üstlenilen yapımı 2023 yılında beyaz perdede görebileceğiz.

youtube'un-en-cok-izlenen-videosu-baby-shark-beyaz-perdeye-aktariliyor-1

Sinema formatına girmek aslında Baby Shark'ın yayınlandığı YouTube kanalı olan Pinkfong için yeni bir durum değil. Yaklaşık 1 saat süren ve Netflix'te yayınlanan "Pinkfong & Baby Shark’s Space Adventure" ile Pinkfong bu tecrübeyi daha önce tatmıştı. Ancak 2 dakika 17 saniyeden oluşan bir YouTube videosunu beyaz perdede görebilecek olmak Pinkfong için yeni tecrübeler de içerecek diyebiliriz.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir