Yılın teknolojiye değer katan PR ajansı belli oldu!

Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren Tech Brands Türkiye'de, yılın teknolojiye değer katan PR ajansı belli oldu.

Türkiye'nin en teknolojik markalarını belirlemek için yola çıkan Tech Brands Türkiye, bu yıl beşinci kez "Yılın En Teknolojikleri"ni ödüllendirdi...

22 Şubat'ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te düzenlenen törende, 31 farklı kategoride öne çıkan markalar, "En Teknolojik Marka" olarak ödüllerine kavuştu. Pazarlamasyon’un ev sahipliğini üstlendiği organizasyonda markalar; teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama sektörünün liderleriyle Tech Day'de bir araya geldi. 

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak markaların bu başarıya ulaşmasında katkısı bulunan ajanslar da "Yılın Teknolojiye Değer Katan PR Ajansı" ve "Yılın Teknolojiye Değer Katan Medya Ajansı" kategorilerinde ödüllendirildi. 

Yılın Teknolojiye Değer Katan PR Ajansı Ünite Edelman!

Bu yıl Tech Brands Türkiye'de; Akaryakıt & Enerji kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Shell'in, Hızlı Servis Restoranı | Hamburger kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Burger King'in, Erkek Giyim kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Kiğılı'nın ve Yemek Online/Mobil Sipariş kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Yemeksepeti'nin iletişim faaliyetlerini üstlenen Ünite Edelman "Yılın Teknolojiye Değer Katan PR Ajansı" oldu. 

*Farklı kategorilerde birden çok ödül kazanan markanın iletişim faaliyetlerini yürüten ajans bir kez değerlendirildi.

Bu yıl ilk kez ajansların da ödüllendirildiği Tech Brands Türkiye'de Yılın Teknolojiye Değer Katan Ajansları hakkında görüşlerini paylaşan Pazarlamasyon Kurucu ve CEO'su Necip Murat"Teknoloji, gün geçtikçe hayatımızın daha merkezi bir parçası haline geliyor ve bu dönüşümde ajansların rolü büyük. İlk kez bu yıl, Tech Brands Türkiye'de, teknolojiye değer katan ajansları da ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ajanslar, yenilikçi yaklaşımlarıyla sektörde fark yaratıyor ve Türkiye'nin teknoloji ekosistemine önemli katkılar sağlıyorlar. Onların başarısı, sadece kendi alanlarında değil, genel olarak ülkemizin teknolojik gelişimine olan inancımızı pekiştiriyor." dedi.

Tech Brands Türkiye 2024 kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir