Yılın teknolojiye değer katan medya planlama ajansı belli oldu!

Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren Tech Brands Türkiye'de, yılın teknolojiye değer katan medya planlama ajansı belli oldu.

Türkiye'nin en teknolojik markalarını belirlemek için yola çıkan Tech Brands Türkiye, bu yıl beşinci kez "Yılın En Teknolojikleri"ni ödüllendirdi...

22 Şubat'ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te düzenlenen törende, 31 farklı kategoride öne çıkan markalar, "En Teknolojik Marka" olarak ödüllerine kavuştu. Pazarlamasyon’un ev sahipliğini üstlendiği organizasyonda markalar; teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama sektörünün liderleriyle Tech Day'de bir araya geldi. 

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak markaların bu başarıya ulaşmasında katkısı bulunan ajanslar da "Yılın Teknolojiye Değer Katan PR Ajansı" ve "Yılın Teknolojiye Değer Katan Medya Ajansı" kategorilerinde ödüllendirildi. 

Yılın Teknolojiye Değer Katan Medya Planlama Ajansı Mindshare Türkiye!

Bu yıl Tech Brands Türkiye'de; Araç Kiralama kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Avis'in, Market Ürünleri Online/Mobil Sipariş ve Zincir Market kategorilerinde yılın en teknolojik markası seçilen Migros'un, Otomotiv Üreticisi | Binek ve Otomotiv Üreticisi | Ticari kategorilerinde yılın en teknolojik markası seçilen Ford'un, Ev Tekstili kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Karaca Home'un, Kişisel Bakım/Kozmetik Zincir Mağazası kategorisinde yılın en teknolojik markası seçilen Gratis'in, Türkiye'nin En Teknolojik Markası ve Klima kategorilerinde yılın en teknolojik markası seçilen Arçelik'in medya planlama faaliyetlerini üstlenen Mindshare Türkiye "Yılın Teknolojiye Değer Katan Medya Planlama Ajansı" oldu.

*Farklı kategorilerde birden çok ödül kazanan markanın medya planlama faaliyetlerini yürüten ajans bir kez değerlendirildi.

Bu yıl ilk kez ajansların da ödüllendirildiği Tech Brands Türkiye'de "Yılın Teknolojiye Değer Katan Ajansları" hakkında görüşlerini paylaşan Pazarlamasyon Kurucu ve CEO'su Necip Murat"Teknoloji, gün geçtikçe hayatımızın daha merkezi bir parçası haline geliyor ve bu dönüşümde ajansların rolü büyük. İlk kez bu yıl, Tech Brands Türkiye'de, teknolojiye değer katan ajansları da ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ajanslar, yenilikçi yaklaşımlarıyla sektörde fark yaratıyor ve Türkiye'nin teknoloji ekosistemine önemli katkılar sağlıyorlar. Onların başarısı, sadece kendi alanlarında değil, genel olarak ülkemizin teknolojik gelişimine olan inancımızı pekiştiriyor." dedi.

Tech Brands Türkiye 2024 kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir