Yeni Rakı’nın Cumhuriyet'in 100. yılı için yayınladığı reklam filmi gündem oldu

Yeni Rakı'nın "O gün geldiğinde nasıl kutlayacaksın?" mesajı taşıyan reklam filmi sosyal medyada gündem oldu.

Yeni Rakı, Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutlayan yeni bir reklam filmi hazırladı.

Sosyal medyada ses getiren reklam filminin çekimleri Avrupa ve Türkiye'de gerçekleşti. 29 Ekim'i denizde, teknede, sokaklarda ve daha birçok yerde olmak üzere dünyanın her yerinde sarılarak büyük bir heyecanla kutlayanların yer aldığı reklam filminde "Dünyanın neresinde olursanız olun, 2023 yılında kurulacak her sofra Cumhuriyet sofrası olsun" mesajı izleyiciye aktarılıyor.

Twitter başta olmak üzere birçok sosyal medya platformlarında ses getiren filmi beğenenler kadar eleştirenler de oldu. Twitter'da paylaştığı tweet'lerle son dönemin gündem isimleri haline gelen Şahan Gökbakar, reklam filmi ile ilgili olarak, "İş Cumhuriyete gelince, orada duracaksınız. Bütün reklamı ‘iktidarın gittiği gün’ metaforu üzerine kurup, sonunda 29 Ekim deyince, işte orada çok ayıp ediyorsunuz…! 29 Ekim ve Cumhuriyet’in 100.yılı, sizin siyasi mesaj algılı rakı reklamınızın mezesi değildir." paylaşımında bulundu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir