Yeni Güney Kore dizisi “Hellbound,” ilk 24 saatte Squid Game'i geçti

Güney Kore yapımı dizisi Hellbound, Squid Game'in sıralamasını ele geçirerek bir günde Netlix’in en çok izlenen yapımı oldu.

Son zamanlarda Netflix’te popüler hale gelen Kore dizilerine bir yenisi daha eklendi. Train to Busan'ın yönetmeni Yeon Sang-ho'nun Hellbound adlı web çizgi romanından uyarlanan dram, fantastik ve korku türündeki Kore dizisi Hellbound, film analitiği şirketi FlixPatrol'ün verilerine göre, yayınlandıktan 24 saat sonra, 20 Kasım’da 80’den fazla ülkede Squid Game’i tahtından indirerek Netlflix’in en çok izlenen yapımı oldu. Squid Game en tepeden düşmüş olsa bile Güney Kore, Netflix'in en iyi 10 küresel sıralamasında üç diziye sahip.

İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi, korku, dram ve fantastik türündeki Hellbound'un hikâyesi, doğaüstü yaratıkların, insanları cehenneme sürüklemek için ortaya çıkmasını konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Yoo Ah-in, Park Sang-hoon, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-ah ve Yang Ik-june gibi isimler yer alıyor.

https://youtu.be/laXp_SPajAw

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir