Yemeksepeti Mahalle, kullanıcıları mahalle esnafıyla buluşturuyor

Yemeksepeti, yeni hizmeti Yemeksepeti Mahalle uygulamasını kullanıcılarına sundu.

Yemeksepeti, 25 milyon kullanıcısına hizmet vermeye devam ederken yeni uygulaması olan Yemeksepeti Mahalle ile kullanıcılarını mahalle esnafıyla buluşturmaya başladı. Yerel esnafı dijitalleştirerek yerel ekonomiye de katkıda bulunmayı amaçlayan Yemeksepeti, "Aklındaysa Kapında" sloganıyla Yemeksepeti Mahalle uygulamasında; market, kasap, manav, şarküteri, kuruyemiş, petshop, balık & deniz ürünleri, çiçek, kozmetik & güzellik ve aktar & organik ürünler kategorilerinde hizmet veriyor.

Yemeksepeti İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Baki yeni uygulama hakkında, “Yemeksepeti olarak 20 yıl önce Türkiye’de henüz internet kullanımı yaygın değilken Türkiye’nin ilk online pazaryerlerinden birini oluşturup, insanların evlerine yemek siparişi verme kültürünün oluşmasında çok ciddi bir rol üstlendik. Tüketici davranışları değişmeye başlayınca kullanıcılarımız bizden yemek siparişi yerine diğer ürün kategorilerine de ulaşabilecekleri ek hizmetler istediler. 2019 yılında hızlı market hizmetimiz Yemeksepeti Banabi ile bunun ilk ayağını sağladık. Bugün ise Yemeksepeti Mahalle ile mahalle esnafını da dahil ederek hizmet ağımızı bu beklentiler doğrultusunda daha da genişletiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir