Yatırımlarımızın karşılığını almak gurur verici

Etstur Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Serkan Oğuz ile Tech Brands Turkey 2023’te, Tur Operatörü kategorisinde "Yılın Teknolojik Markası" seçilen Etstur'un başarısını konuştuk.

Türkiye'nin en teknolojik markalarının ödüllendirildiği Tech Brands Turkey'de ödüller sahiplerine kavuştu. Bu yıl Tech Brands Turkey'de Tur Operatörü kategorisinde "Yılın Teknolojik Markası" seçilen Etstur'un başarısını, Etstur Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Serkan Oğuz ile konuştuk.

Teknoloji alanında ciddi yatırımlar yapıyoruz
Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederiz. Kendi sektörlerinin güvenilir ve prestijli markalarının yaptığı bir çalışmayla ikinci kez bu ödülü almak, bizi hem mutlu etti hem de gururlandırdı. 

Uzun yıllardır teknoloji alanında ciddi yatırımlar yapıyoruz. Yaptığımız bu yatırımların ve çalışmaların karşılığını almak gurur verici… İlerleyen dönemlerde de teknoloji alanında yaptığımız yatırımlara devam edeceğiz. Yaptığımız her çalışmanın da böyle karşılığını alacağına inanıyorum. 

Yeni düzende hızlı karar vermek ve uygulamaya geçmek oldukça kritik
2023 yılının tüm sektörlerin dinamizmini artıracağını ve alışık olmadığımız bir hızda değişen trendleri beraberinde getireceğini düşünüyorum. Bu yeni düzende hızlı karar vermek ve uygulamaya geçmek oldukça kritik bir gereklilik. Bu ihtiyaçtan hareketle turizm sektöründe misafirin alışkanlıklarını yakından takip etmek ve seyahat trendleri yakalamak için iyi bir sektör analizi yapmanın en önemli şey olduğunu düşünüyorum. Biz de değişen misafir ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sürdürülebilir sektör analizleri yapıyoruz.

Teknoloji alanındaki yaklaşımlarımızı da değişen misafir ihtiyaçlarına uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tüm teknoloji yatırımları da zincirin en ucunda misafirlerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor. Misafirlerin değişen ihtiyaçlarını takip etmemenin ve dijital dönüşümün getirdiği trendleri kaçırmanın, sektörün tüm temsilcileri için ciddi bir tehdit olduğunu biliyoruz. Tüm sektörün de bu anlayışla hareket etmesinde fayda olduğunu düşünüyorum. 

Hedefimiz, uçtan uca tüm süreçlerin dijitalleşmesi 
Turizm sektöründe geçmişten bu yana fark yaratan tek şey, hizmet verenlerin misafire nasıl bir felsefeyle yaklaştığı ve bunu misafire nasıl yansıttığıyla ilgili bence… Bizim için dönem ayırmaksızın en büyük hedefimiz misafir memnuniyetini sağlamak! Bunun için de Etstur’un kültür kodlarına bakmanız yeterli. Kurulduğumuz ilk günden bu yana en büyük hedefimiz misafirlerimizin tatilden mutlu bir şekilde dönmelerini sağlamak. Bu konudaki başarımızı da defalarca kez ödüllendirilerek kanıtladık. 

Misafirlerimizin yanı sıra sunduğumuz hizmetin odağındaki bir diğer önemli unsur da satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz tesisler… Birlikte çalıştığımız tesisler için satış öncesi ve sonrası tüm süreçleri kolaylaştırmaya yönelik teknolojik ürünler sunuyoruz. Üst düzey teknolojiye sahip dijital hizmetlerle tesislerin kendilerini daha iyi tanıtabildiği, görsel ve içeriklerini zenginleştirerek kendini öne çıkarabileceği, özel hizmetlerini ve kampanyalarını doğrudan misafire ulaştırabildiği bir dünya sunmak önceliklerimiz arasında bulunuyor. Bunun yanında teknoloji alanındaki değişimin gerekliliğini çok erken fark eden ve hayata geçiren bir turizm şirketiyiz.

Uzun yıllardır teknoloji alanına büyük yatırımlar yaptık, önümüzdeki süreçte de bu yatırımlara devam edeceğiz. Hedefimiz uçtan uca tüm süreçlerin dijitalleşmesi ve müşteri odaklılık ile hem misafirlerimize hem de tesislere daha kaliteli bir hizmet sunmak. Yaptığımız çalışmalarla bu yolda ilerleyip uluslararası alanda bilinen bir Türk markası olarak iddiamızı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir