Yanmar Türkiye'ye yeni pazarlama müdürü

Yanmar Türkiye'nin yeni pazarlama müdürü belli oldu.

Motor üreticisi Yanmar'ın Türkiye’deki tam iştiraki Yanmar Turkey Makine A.Ş., Türkiye'deki etkinliğini artıracak üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Yenilikçi ve geniş iş kollarıyla müşterilerine çözümler sunan Yanmar Türkiye, şirketin Pazarlama Müdürü olarak Tuğçe Akman'ı seçti. 20 yılı aşkın tecrübesiyle farklı sektörlerde ve pazarlarda, zengin bir 360 derece pazarlama deneyimine sahip olan Akman, Yanmar Türkiye'nin pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak.

Yanmar Türkiye Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman konu ile ilgili olarak, "Yanmar Türkiye olarak, Yanmar'ın 100 yılı aşkın tarihi boyunca benimsediği HANASAKA felsefesinin gösterdiği yolda daha iyi bir gelecek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 'İnsanların çiçek açması’ anlamına gelen HANASAKA felsefesi ile toplumun geleceğini düşünen, spor ve sanat yoluyla ilham verme potansiyeline sahip olan gençleri desteklemeye devam ediyoruz. Yanmar’ın yenilikçi ürün ve hizmetlerini Türk müşterilerimize ulaştırarak küresel çaptaki başarımızı Türkiye ve çevreleyen pazarlarda da göstermek için yoğun bir şekilde çalışacağız." açıklamasında bulundu.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir