WhatsApp'a Alışveriş Sepeti Eklendi

Sizlere geçen ay Whatsapp'ın mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapmaya imkan veren yeni bir sistem üzerine çalıştığını ve alışveriş düğmesi geliştirdiğinden bahsetmiştik. WhatsApp geçen ayki o hamlesinden sonra bu ay da hamlesini geliştirerek, alışveriş sepeti özelliği ile online alışveriş deneyimini tüm dünyada kullanıma sundu.

https://www.youtube.com/watch?v=UxrU9_087lk&feature=emb_logo

WhatsApp, Salı günü yayınladığı bir gönderide, kullanıcıların birden fazla ürün sunan platformunda işletmelerle mesajlaştıklarında; işletmelerin kataloglarına göz atabileceklerini, birden fazla ürün seçebileceklerini, listelerini tek bir mesajla ve tek bir sipariş olarak gönderebileceklerini paylaştı. Müşterilerin sipariş verme sürecini kolaylaştırmakla kalmayan bu durum aynı zamanda işletmelerin siparişleri ve sorguları takip etmesine, talepleri yönetmesine ve satışları kapatmasına olanak tanıyacak.

https://pazarlamasyon.com/whatsapp-alisveris-dugmesini-kullanima-sundu/

Dünyanın dört bir yanındaki küçük işletmelerin ürünlerini satmak için WhatsApp Business kullanması, uygulamanın giderek daha popüler bir online ticaret mekanı haline gelmesini sağladı. 175 milyondan fazla insanın her gün WhatsApp Business üzerinden işletmelere mesaj göndermesi de bu popülerliği ve uygulama üzerinden alışveriş deneyiminin neden gerekli olduğunu gayet net açıklıyor aslında.

IKEA, kasırgadan hasar görmüş 3 bin dönümden fazla araziyi ağaçlandırıyor

INGKA grup ile gerçekleştirilen projede tam olarak 3 bin 264 dönümlük arazi satın alındı.

Bunlar İlginizi Çekebilir