WhatsApp Sohbet Geçmişleri Telegram'a Aktarılabiliyor

Geçtiğimiz haftalarda WhatsApp'ın gizlilik sözleşmesini güncellemesi gündem olmuş ve WhatsApp'ın sunduğu yeni koşulları kabul etmek istemeyen kullanıcılar alternatif bir mesajlaşma uygulaması aramaya başlamıştı. Bunlar arasında WhatsApp'a en büyük alternatif olarak Telegram öne çıktı ve o günden bu yana milyonlarca yeni kullanıcı kazandı.

https://pazarlamasyon.com/telekom-sirketleri-whatsappa-karsi-is-birligi-yapti/

Telegram, hala çeşitli sebeplerden dolayı WhatsApp'ta kalanlar için bu sebeplerden birini daha ortadan kaldırıyor; yayınladığı son güncelleme ile birlikte WhatsApp sohbet geçmişleri Telegram'a aktarılabiliyor. Oldukça kolay bir işlem: WhatsApp'ta taşımak istediğiniz sohbeti açın ve "Sohbeti Dışa Aktar" seçeneğine dokunup Telegram uygulamasını seçin. Daha sonra WhatsApp sohbetini aktarmak istediğiniz Telegram sohbetini seçerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

https://pazarlamasyon.com/kvkk-whatsapp-hakkinda-inceleme-baslatti/

Yeni sürümle gelen bu özellik, sohbet geçmişini ve medyalarını WhatsApp'la birlikte silmek istemeyen kullanıcılar için e Telegram'a geçişi hızlandırabilir. Ancak özellik şimdilik yalnızca iOS'ta kullanılabiliyor. Bir sonraki güncellemeyle birlikte Android'de de geçerli olması bekleniyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir