What’s Next #7 Tüketicinin Zihninde Ne Var?

Covid-19'un sektörleri nasıl etkilediğini ve sonrasında nasıl etkileyeceğini, profesyonel konukları ağırlayarak konuştuğumuz canlı yayın serimiz What's Next devam ediyor.

Bu akşamki konuğumuz FutureBright Group of Companies Kurucu Ortağı Akan Abdula oldu. Akan Abdula ile Covid-19 sırasında ve sonrasında bizi nasıl bir tüketici profilinin beklediğine dair konuştuk..

https://www.youtube.com/watch?v=Ox6ST3ho-ws

Kaçırdığınız yayınlarımıza YouTube kanalımız üzerinden ulaşabilir, gelecek yayınlar için bizi takip edebilirsiniz. Canlı yayınlardan ve yeni videolarımızdan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

Bugüne kadar What's Next'te, Dor Technologies Pazarlama Müdürü Batuhan Apaydın, Penti Pazarlama ve Dijital Dönüşüm Müdürü Yiğit Kalafatoğlu, Yandex Pazarlama Müdürü Mehmet Yıldırım, Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, Avivasa Müşteri Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Grup Müdürü Emek Akbal, Avivasa Marka ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Özgecan Okay, Ideasoft’un CDO’su Cenk Kanıkman, Figopara Kurucu Ortağı ve CEO’su Koray Gültekin Bahar gibi çok değerli ve farklı sektörlerden isimleri ağırlamıştık.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir