What’s Next #6 Covid-19'dan Sonra Girişimcilik Dünyasını Ne Bekliyor?

Covid-19'un sektörleri nasıl etkilediğini ve sonrasında nasıl etkileyeceğini, profesyonel konukları ağırlayarak konuştuğumuz canlı yayın serimiz What's Next devam ediyor.

12 Mayıs'ta gerçekleşen What's Next konuğumuz Figopara Kurucu Ortağı ve CEO'su Koray Gültekin Bahar oldu. Koray Gültekin Bahar ile girişimcilik dünyasını Covid-19'dan sonra nelerin beklediğini konuştuk.

https://www.youtube.com/watch?v=X8wygXaxP1s

Kaçırdığınız yayınlarımıza YouTube kanalımız üzerinden ulaşabilir, gelecek yayınlar için bizi takip edebilirsiniz. Canlı yayınlardan ve yeni videolarımızdan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

Bugüne kadar What's Next'te, Dor Technologies Pazarlama Müdürü Batuhan Apaydın, Penti Pazarlama ve Dijital Dönüşüm Müdürü Yiğit Kalafatoğlu, Yandex Pazarlama Müdürü Mehmet Yıldırım, Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, Avivasa Müşteri Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Grup Müdürü Emek Akbal, Avivasa Marka ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Özgecan Okay, Ideasoft’un CDO’su Cenk Kanıkman gibi çok değerli ve farklı sektörlerden isimleri ağırlamıştık.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir