What’s Next #4 Covid-19 Sigorta Sektörünü Nasıl Etkiledi?

Daha önce sizlere YouTube kanalımızda “What’s Next” adlı yeni bir canlı yayın serisine başladığımızı duyurmuştuk. Bu programda, sektörün içerisinde yer alan değerli profesyonellerle birlikte, Corona virüsü salgını sırasında ve sonrasında iş dünyasında yaşanan ya da yaşanacak olan değişimleri ve markaların atması gereken adımları tartışıyoruz.

What's Next'in 4. Bölümünde konuklarımız Avivasa Müşteri Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Grup Müdürü Emek Akbal ve Avivasa Marka ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Özgecan Okay ile Covid-19'un sigorta sektörüne etkisini konuştuk.

Programdan öne çıkanlar:

  • Dijitalin öneminin çok iyi anlaşıldığı bir dönemdeyiz. Dijitalleşme yatırımlarını erken yapmış olan şirketler, bu dönemi başarıyla atlatıyorlar.
  • "Sağlık sigortası ve hayat sigortasının kıymeti daha fazla anlaşılıyor. Çin'de yapılan bir araştırmaya göre, "Bu süreçten sonra mutlaka bir sağlık sigortası alacağım." diyenlerin oranı %38 civarındaydı."
  • Salgın süresince çalışanlarına yeterince destek vermeyen şirketler ellerindeki yetenekleri bu süreçten sonra kaybedecek.

Programı kaçırdıysanız canlı yayın videomuzu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=vO7dC6BlWZA

Programımızın önceki bölümlerinde; Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, Yandex Pazarlama Müdürü Mehmet Yıldırım, Dor Technologies Pazarlama Müdürü Batuhan Apaydın ve Penti Pazarlama ve Dijital Dönüşüm Müdürü Yiğit Kalafatoğlu‘nu ağırlamıştık.

Kaçırdığınız yayınlarımıza YouTube kanalımız üzerinden ulaşabilir, gelecek yayınlar için bizi takip edebilirsiniz. Canlı yayınlardan ve yeni videolarımızdan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir