Walmart, Netflix için online mağazaya yer veriyor

Netflix ilk kez başka bir mağazanın websitesinde kendisine özel markalı alan oluşturdu. Ortaklık, Walmart'ın sadece online alışveriş sitesinde geçerli yani fiziksel mağazaları kapsamıyor.

Walmart, Netflix ürünlerini satmak için websitesinde özel bir sayfa oluşturduğunu duyurdu ve perakende işini büyütmek için bugüne kadarki en büyük adımı attı. Milyonlarca kişinin online alışveriş yaptığı ve insanların hayranı olduğu pek çok film ve dizilerle ilgili ürünler ile ilgilenen bu site, Netflix ürünlerinin daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı oluyor.

Stranger Things ve The Witcher gibi dizilerin ürünleri hali hazırda satışa sunuluyor. Bunun yanında Squid Game'in ürünleri ise bu sonbaharda geliyor. Walmart ayrıca Netflix Hub'da hayranların en çok görmek istedikleri ürünlere oy vermelerine olanak sağlayacak 'Netflix Hayran Seçimi' olarak adlandırılan yeni bir anket özelliği sunacağını açıkladı.

Walmart'ın elektronik, oyuncak ve mevsimlik ürünlerden sorumlu başkan yardımcısı Jeff Evans ise bir blog yazısında, "Bu trendleri doğrudan müşterilerimize ve hızlı bir şekilde getirmenin öneminin farkındayız" açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir