vivo Türkiye ile Pozitera’dan İş Birliği

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden vivo, Türkiye operasyonlarını 15 yıldır markaların sahanın arkasındaki gücü ve destekçisi olan Pozitera’ya emanet ediyor. vivo 25 yıllık teknoloji deneyimini ve dünya çapında 5 global üretim üssü ile her yıl 200 milyonu aşan üretim gücünü, Türkiye’deki teknoloji meraklısı kullanıcılara Pozitera’nın uzman ve deneyimli ekipleri aracılığıyla ulaştıracak. vivo gerçek mükemmellik arayışıyla; sürekli şaşırtıcı olanı yaratmak üzere yenilikçiliği sahiplenen bir teknoloji şirketi olarak dünya akıllı telefon pazarında 5. sırada yer alıyor.

Yenilikçi teknolojileriyle ve bir trend belirleyici olarak kullanıcılarının yaşamlarını olağanüstü kılmak için çalışan vivo, bu hedefini yıllardır Türkiye’nin her yerinde; her tür tüketiciye mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmayı misyon edinen Pozitera ile gerçekleştirecek!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir