Visa ile Litecoin ödemesi yapılabilecek

Litecoin, Twitter hesabıdan paylaştığı bir tweet'le Visa’nın ödeme yöntemi olarak kabul edildiği her yerde kullanılabileceğini duyurdu.

Visa özellikli kart ile birlikte, LTC kod ismiyle işlem gören kripto para birimi Litecoin; fiziki perakende satış noktalarına ek olarak dijital hizmet alımlarında, kafe-restoran üzere işletmelerde ve internet alışverişlerinde de geçerli olacak.

Şirketin internet sitesinde bulunan bilgilere nazaran Litecoin Kart, ödemeyi eş vakitli olarak LTC’leri o an ki değerinden Amerikan dolarına dönüştüreceğini belirtiyor. Bu süreç için aylık olarak yalnızca 5 dolarlık bir fiyat talep eden kart, bunun haricinde başka bir ücret istemeyecek. Bu açıklamalar ile birlikte Litecoin'in değeri yüzde 2,5 yükselirken son 7 günlük artış ise yüzde 28'i aştı. Bunun yanında Litecoin Card ile Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer kripto paraları yatırıp ve BlockCard hesabınızda kullanmak üzere dolara dönüştürmek mümkün. Apple Pay, Google Pay veya Samsung Pay'i kabul eden her yerde kullanılabiliyor.

https://twitter.com/litecoin/status/1459931739745259525

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir