Victoria's Secret'ın ilk erkek marka elçisi

Victoria's Secret, alt markası PINK'in cinsiyetsiz koleksiyonunu erkek marka elçisi ile tanıttı.

Victoria's Secret, kapsayıcılık vaadiyle ilk kez bir down sendromlu modele kampanyasında yer vermişti. Şimdi ise bu vaadi genişleterek yeni cinsiyetsiz koleksiyonu için ilk kez erkek bir marka elçisi ile anlaştı.

Netflix yapımlarından biri olan Never Have I Ever ile tanınan Darren Barnet, Victoria's Secret'ın alt markası olan PINK'in yeni cinsiyetsiz koleksiyonunu tanıtmak için Victoria Secret's ile işbirliği gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darren Barnet (@darrenbarnet)'in paylaştığı bir gönderi

PINK CEO'su Amy Hauk, marka elçisi Barnet'ın gençler ve genç yetişkinler için olumlu bir rol model olduğu görüşünde olduğunu belirtirken, "cinsiyetsiz koleksiyonlarımızı genişletmeye ve bir marka olarak gelişmeye devam ederken, ortaklarımızın yalnızca müşterilerimizin çeşitliliğini temsil etmelerini değil, aynı zamanda bireysellik ve özgüveni de içermelerini sağlamak istiyoruz" açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Victoria's Secret PINK (@vspink)'in paylaştığı bir gönderi

PINK'in cinsiyetsiz koleksiyonu arasında ise; tişörtler, kapüşonlular, antrenman ekipmanları ve aksesuarlar bulunuyor.

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir