Victoria's Secret'ın ilk Down sendromlu modeli

Victoria's Secret'ın "Love Cloud" koleksiyonu için seçtiği modellerden biri olan Sofía Jirau, markanın Down sendromlu ilk modeli olarak marka tarihine adını yazdırdı.

Victoria's Secret'ın yeni kampanyası için seçilen 17 modelden biri olan Sofía Jirau, markanın Down sendromlu ilk modeli olarak marka tarihine ismini yazdırdı. 24 yaşındaki Porto Rikolu model, Victoria's Secret'ın bir içi çamaşırı serisi olan "Love Cloud" koleksiyonunun tanıtımında yer aldı.

Jirau ve diğer 17 modelin içinde yer aldığı koleksiyon, 32A'dan 40DDD'ye ve XS'den XXL'e kadar bedenler taşıyor ve koleksiyonda bulunan parçaları sergilemek için Victoria's Secret, çeşitli beden ölçülerinde ve boyutlardaki kadınları görevlendirdi.

victoria's-secret'ın-down-sendromlu-ilk-modeli-sofia-jirau

Projede, çekimler sırasında hamile olan aksesuar tasarımcısı Sylvia Buckler; set doktoru ve pilates uzmanı Jailyn Matthews; büyük beden model Devyn Garcia, itfaiyeci Celilo Miles; engelli model Miriam Blanco; Sports Illustrated'ın ilk trans modeli Valentina Sampaio; orta yaş üstü model ve grafik tasarımcı MaryAnn Elizabeth ve Down sendromlu bir model olan Sofía Jirau gibi isimler yer alıyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sofía Jirau (@sofiajirau)'in paylaştığı bir gönderi

Jirau, Instagram profiline ana dilinde "Bir gün hayal ettim, üzerinde çalıştım ve bugün bir rüya gerçek oldu. Sonunda sana büyük sırrımı söyleyebilirim. Down sendromlu ilk Victoria's Secret modeliyim!" ifadelerini kullanarak sevincini takipçileriyle paylaştı. Jirau aynı zamanda süper model Joan Smalls ile aynı spot ışığını paylaşan ikinci Porto Rikolu model oldu.

victoria's-secret'ın-down-sendromlu-ilk-modeli-sofia-jirau-2

Victoria's Secret'ın Kreatif Direktörü Raúl Martinez koleksiyonla ilgili olarak, “Love Cloud koleksiyonu, markanın evriminde önemli bir anKoleksiyona hayat veren inanılmaz kadınlardan setteki inanılmaz kapsayıcı ruha kadar bu kampanya, yarattığımız yeni Victoria's Secret standardının önemli bir parçası."

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir