Vestel, Voleybol Milli Takımlarının Sponsoru Oldu

Her ne kadar Türkiye'deki en popüler takım sporu futbol olsa da, ülke olarak en başarılı olduğumuz takım sporunun voleybol olduğu bir gerçek. Son yıllarda voleybol takımlarımız hem kulüp hem de milli takım düzeyinde pek çok büyük başarıya imza attılar. Bu zamana kadar hep Türk sporunun destekçisi olan Türkiye'nin teknoloji devi Vestel de daha büyük başarılara yelken açmamız için Türk voleybolunu desteklemeye tam gaz devam ediyor.

Pek çoğunuzun bildiği gibi, Vestel, yaklaşık son beş yıldır ülkemizdeki kadın voleybolunda en üst lig olan "Sultanlar Ligi"nin isim sponsoruydu ve ligin ismi yakın zamana kadar "Vestel Venus Sultanlar Ligi" olarak geçiyordu. Ancak Vestel, bu sponsorluğu bir adım daha öteye taşıyarak Türk voleybolunu desteklemek adına çok daha önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Vestel, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı yeni anlaşma kapsamında, önümüzdeki dönem için "Kadın Voleybol Milli Takımları Ana Sponsoru" ve "Erkek Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsoru" oldu. Bu arada bu sponsorluk anlaşması, milli takımlar kategorisindeki tüm yaş gruplarını kapsıyor. Bununla birlikte bu sponsorluk anlaşması kapsamında, İstanbul'un tek uluslararası voleybol salonu olan Burhan Felek Voleybol Salonu’nun adı da 3 yıl boyunca "TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu" olarak anılacak.

En başından beri başarılarla dolu Türk voleyboluna değer katmayı ve onu daha çok öne çıkarmayı hedefleyen Vestel, yaklaşık beş yıl önce dünyanın en değerli voleybol ligi olan "Sultanlar Ligi"nin isim sponsoru olarak başladığı bu yolculukta, yeni sponsorluk anlaşmasıyla birlikte Türk voleyboluna olan inancının ve desteğinin artarak devam ettiğini göstermiş oldu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir