Vestel: "‘Retro’dan ilham aldık Vestel Retro Serisi'ni yarattık"

Vestel’in Retro Serisi'ne özel hazırladığı reklam filmi yayında.

Vestel, beyaz eşyaya farklı bir bakış getirdiği Retro Serisi’ne özel yeni bir reklam filmi yayınladı. Renkli, keyifli, havalı ve sıra dışı Retro Serisi geçmişten alınan ilham ile geleceğe atılmış bir adım. Hayatı kolaylaştıran teknolojisini zamansız tasarımlarıyla harmanlayan Vestel’in Retro Serisi tarz olmayı lüks olmaktan çıkarıp, evlere yenilik getiriyor.

Her şeyin çok hızlı tüketildiği ve çabucak eskidiği günümüzde gelip geçici bir akım olmanın çok ötesinde olan Retro Serisi’nin yeni reklam filmi izleyiciyle buluşuyor. 14 farklı dekorun kurulduğu, 98 Vestel ürününün kullanıldığı filmde kamera onlarca farklı ev, mekan ve yaşam arasında dolaşarak, bu özel serinin her tarza hitap eden yönüne vurgu yapıyor.

Hazırlık süreci bir ay süren, çekimleri 6 günde tamamlanan film, Vestel Retro Serisi’ne uyumlu olacak şekilde farklı çekim teknikleri barındırıyor. Drone çekimleriyle retro etkisinin tüm şehri sardığını gösteren sahnelere, her detayı ikonik bir tarz ile zenginleştirilmiş sahneler eşlik ediyor ve retro tarzı günümüz dünyasına eklemleniyor. 

Her bir planın Vestel Retro Serisi’nden ilham alınarak hazırlandığı, 3D’lerinin bir bölümünün İngiltere’de tamamlandığı filme, ünlü ressam Pınar Birim’in yanı sıra 30 oyuncu, 15 yardımcı oyuncu ve 100 kişilik teknik ekip eşlik etti.

Künye

Reklamveren: VESTEL

Reklamveren Yetkilileri: Duygu Badem Uylukçuoğlu, Feza Turunçoğlu, Ayşe Tokgöz, Evren Koç, Ayşegül Azaz, Gözde Akgün, Cemre Aytunç, Tuğçe Ergül, Özgecan Akbulut, Buket Kaplan, Selen Oral, Öykü Ece Ergin, Umut Öklük, Eda Yücel, Aslı Aygıt, Beyza Demirci, Ece Öğüten, Ecem Solmaz

Reklam Ajansı: CONCEPT

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

Ajans Başkan Yardımcısı: Barış Alemdar

Kreatif Direktör: Gökhan Özdemir, Mustafa Özmal

Kreatif Ekip: Taygun Taşçı, Uğur Şay, Kübra Çakır, Demeter Dinler, Özgür Kahraman

Grafiker: Mehmet Ogec

Strateji Ekibi: Onur Aydın, Şelale Mısırdalı

Müşteri İlişkileri Direktörü: Özlem Najdi

Müşteri İlişkileri: Alanur Akyıldız, Melis Çiçek

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Hilal Kınalıada

Prodüksiyon Şirketi: YAPAR

Görüntü Yönetmeni: Jack Wilkinson

Prodüktör: Arda Çamkerten, Nesli Altıntaş

Yönetmen: DUAL

Müzik Yapım: FFW

Yayın Mecrası: TV, Dijital ve Sosyal Medya

Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Bunlar İlginizi Çekebilir